ovatherm-nova-zelena-usporam.jpg
 

Rychlý kontakt

+420 774 088 029

Zelená úsporám

Nechceme zůstat pozadu a připravujeme pro Vás vyřízení dotací z programu Zelená úsporám.

V rámci dohody s renomovanou konzultační společností, která se specializuje na zajišťování dotací „na klíč“, budeme provádět zateplení Vašeho domu podle projektu zpracovaného projektantem konzultační společnosti a pod kontrolou této společnosti.

Předpokládaná cena za vyřízení dotace včetně vypracování projektu, vč. provádění dozoru, vyhotovení revizních zpráv a dalších náležitostí potřebných pro uznání dotace činí 50 tis. Kč, ovšem min. 50% z této částky obdrží žadatel zpět při uznání nároku na dotaci.

Pro případ zateplení fasády lze předběžně odhadnout, že (kontaktní zateplení polystyrenem tl. 140mm) úprava vytvoří úsporu tepla 20%, na což je vázána dotace 650 Kč/m2 podlahové plochy (úspora energie na vytápění v rodinném domě, oblast A2 – dílčí zateplení). Velikost dotace se mění směrem nahoru, jestliže součástí úprav je např. i výměna oken, kdy dojde k další úspoře tepla.

  • Celkové a dílčí zateplení
  • Oblast A: Úspora energie na vytápění
  • Osoby nepodnikající (občané, rodinné domy)

Další informace najdete na www.novazelenausporam.cz

 

Máte zájem o vyřízení dotace na zateplení
Zelená úsporám?

Pokud Vás zaujala nabídka služeb a uvažujete o získání dotace na zateplení domu z programu Zelená úsporám, zašlete nám nezávaznou poptávku. Spojíme se s Vámi a poskytneme Vám více informací o možnostech získání dotace na zateplení.