zatepleni-fasad-ovatherm-3.jpg
 

Fasádní služby od A do Z

Nabízíme realizaci nové fasády anebo zateplené fasády zkušenou partou řemeslníků, dokážeme pružně reagovat na nové požadavky investora a dáváme důraz nejen na včasné dokončení díla, ale také na precizní provedení detailu .

Postup při přípravě zakázky

Po prvním kontaktu (tel., e-mail) s potenciálním zákazníkem proběhne vyhodnocení zadání na místě, investor je předběžně informován o řešeních vhodných pro jeho nemovitost.

V případě zájmu provedeme zaměření objektu a konkrétní návrh fasády anebo zateplené fasády a zpracování nabídky s podrobným rozpočtem ocenění prací a použitých materiálů.

Pokud nabídka investorovi vyhovuje, přistoupíme k sepsání smlouvy o dílo a práce budou zahájeny ve smluvně dojednaném termínu.

Podrobnější informace v závislosti na druhu uvažované úpravy získáte na této stránce rozkliknutím odkazu „služby“ v horním menu, anebo můžete přejít na kontaktní formulář níže na této stránce.

Kam dál?

 

Máte zájem o fasádní služby?

Pokud Vás zaujala nabídka našich fasádních služeb, zašlete nám nezávaznou poptávku. Spojíme se s Vámi a pomůžeme Vám se zateplením fasády a souvisejícími službami.