zatepleni-fasad-ovatherm-2.jpg
 

Rychlý kontakt

+420 774 088 029

Profil společnosti OVATHERM Ostrava

Naše firma již od roku 1997 provádí stavební práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů, menších průmyslových objektů, bytů a obchodních provozoven.

Z důvodu operativního řešení zakázek a dodržení co nejnižší cenové nabídky provádíme práce především v okolí sídla firmy, tj. v Ostravě, Havířově, Frýdku-Místku, Orlové, Karviné, Bohumíně, Opavě a Novém Jičíně.

V posledních letech se věnujeme též zateplování objektů, zejména rodinných domů, a to hlavně kontaktními zateplovacími systémy (ETICS), ale i zateplovacími systémy bezkontaktními (odvětrávaná fasáda). Nabízíme také uplatnění nákladů ve státním dotačním programu Zelená úsporám. Pro zateplení používáme většinou certifikovaný značkový systém Ceresit Ceretherm, anebo systém Weber, umíme zajistit samozřejmě také materiály jiných výrobců.

Nabídku dalších stavebních prací, jako jsou rekonstrukce stávajících budov, stavební úpravy interiérů, provádění podlah, příček, výměny oken, dveří, elektrorozvodů a ostatní činnosti, naleznete na stránkách www.dn-stav.cz a www.dn-koupelny.cz.